OPERATOR LAKIERNI

Strzegom Dodane : Styczeń 12, 2018 ID #528 Odsłon: 34, dzisiaj 0

OPIS STANOWISKA PRACY:
Przygotowanie do malowania konstrukcji z tworzywa sztucznego
Zawieszanie na linki elementów do malowania, ściąganie pomalowanych elementów, pakowanie
Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:
Chęci do pracy
Dokładność, sumienność
Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - docelowo zatrudnienie w firmie Klienta

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl, w tytule maila wpisując: Operator Lakierni lub osobiście: Biuro Legnica, Pl.Wolności 4, (Inkubator Przedsiębiorczości) bud.AB, pok.103 (I piętro)

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Strona www: www.herster.pl

    Imię: Herster Agencja Pracy Tymczasowej

    biuro@herster.pl Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail